English
Français
Deutsch
Español
Български
  Home Contact us Login Register 0 items 13 December 2017
Catalogue Workshop Download Shop Mobile News Pictures Calendar Forum
First International Folklore Festival "Pautaliya" 2007
First International Folklore Festival "Pautaliya" 2007

See 6 more pictures in album
First International Folklore
Festival "Pautaliya" 2007,
Kjustendil - Bulgaria


read in: English Български
First International Folklore Festival "Pautaliya" 2007
2 July 2007 - Kyustendil
Share   



back
print
send to friend
Boris Dimitrov

Comments
To post comments you should login first. 2 comments, 1 page | « 1 »
25 September 2008, Борис Димитров comment in Bulgarian

Уважаеми г-н Владимиров,
Благодаря за отправената забележка. Публикуван наградените така както са дадени в момента в сайта на Читалище "Братство". А информацията за наградените към момента на публикуването (2 юли 2007 г.) получих от читалището а не съм си я измислил.
Бъдете сигурен, че уважението ми към журито и участниците не е по-малко от Вашето!

Поздрави,

Борис Димитров

======================================================

СПЕЦИАЛНИ НАГРАДИ

1. Специална награда за цялостно представяне на Общински младежки дом-
гр.Монтана - ръководител Асен Асенов

2.Специална награда за корепетитор - Йордан Владимиров, гр.Кюстендил

3.Специална награда за инструменталист - Лозан Иванов - кв.Илиянци
гр.София

4.Специална награда за най-млад участник - Кирил Бумбаров - с.Извор,
гр. Радомир

5.Специална награда за цялостно представяне – Читалище ”Отец Паисий-
гр.Банкя, ръководител Никола Йонов

6.Специална награда - Ива Качамилска – гр.Монтана




НАРОДНИ ПЕСНИ – индивидуални до 12 г.

І-во място: Любомира Павлова – гр. Кюстендил
Христина Петрова – гр.Кюстендил
Ива Качамилска – гр. Монтана
Вероника Николаева – гр. Кюстендил
Моника Андонова – гр.Кюстендил
Роберта Милева – с.Извор

ІІ-ро място: Силвия Захариева – гр.Кюстендил

ІІІ-то място: Елена Колева – гр.Кюстендил




НАРОДНИ ПЕСНИ – индивидуални до 17 г.

І-во място: Йоана Славева – гр.Кюстендил
Тони Костов – гр.Кюстендил
Валерия Гоцева – гр.Кюстендил
Калояна Георгиева – гр.Кюстендил
Валя Павлова – гр.Монтана
Сара Валентинова – гр.Монтана
Благовеста Благоева - гр.Дупница
Евелина Кирилова - с.Овчарци

ІІ-ро място: Поли Първанова – гр.Монтана
Роксана Георгиева – гр.Монтана
Йоана Първанова - гр.Монтана
Деяна Петкова – гр.Монтана

ІІІ-то място: Галя Петрова – гр.Кюстендил
Павлинка Борисова – гр.Кюстендил
Георги Спасов – гр.Кюстендил
Владислав Стоилов - гр. Кюстендил



АВТОРСКИ ПЕСНИ – индивидуални до 17 г.

І-во място: Ваня Кудева – с.Сапарево



НАРОДНИ ПЕСНИ – индивидуални над 17 г.

І-во място: Цвета Георгиева – гр.София
Нора Деянова – гр.София
Лидия Ценова – гр.Монтана
Верка Начкова – с.Кътина
Наталия Еленкова – с.Овчарци
Катя Неделчева – гр.Банкя
Василка Петрова – гр.Банкя
Руска Минчева – гр.Кюстендил
Атанаска Ковачка – гр.Кюстендил
Станислава Янчева – гр.Кюстендил


ІІ-ро място: Цветанка Видова – гр.Монтана
Елена Божилова – гр.София
Славка Петрова – гр.Кюстендил
Фиданка Стефанова – гр. Кюстендил
Христина Велинова – гр.Кюстендил

ІІІ-то място: Василка Кацарска –гр. Кюстендил
Верка Лазова – гр. Кюстендил
Лалка Цонева – гр.Кюстендил
Зоя Колева – гр.София
Елза Иванова – гр.Монтана



НАРОДНИ ПЕСНИ – дуети до 17 г.

І-во място: Валя Павлова и Катерина Димитрова – гр.Монтана
Цветелина Владимирова и Славея Бумбарова - с.Извор

ІІ-ро място: Моника Андонова и Вероника Николаева – гр.Кюстендил



НАРОДНИ ПЕСНИ - дуети над 17 год.

І-во място: Цветанка Илчева и Атанаска Ковачка - гр.Кюстендил
Мира Медарова и Василка Петрова - гр.Банкя
Мария Мартинова и Надежда Василева - гр.Банкя

ІІ-ро място: Руска Минчева и Йорданка Влашка - гр.Кюстендил
Милчо Порожанов и Роза Димова - гр.Кюстендил
Катя Неделчева и Василка Петрова - гр.Банкя

ІІІ-то място: Руска Минчева и Йорданка Божилова - гр.Кюстендил
Боянка Васева и Лиляна Тасева - гр.Кюстендил
Кръстанка Радева и Илия Радев - гр.Етрополе

НАРОДНИ ПЕСНИ - Мъжки фолклорни формации-над 17 год.

І-во място: Мъжка фолклорна група ”Струмски Напеви” - с.Жабокрът, гр.Кюстиндил

НАРОДНИ ПЕСНИ - Фолклорни формации - до 17 год.

І-во място: Детска фолклорна формация”Славейче” -гр.Кюстендил
Детска певческа група „Пъстренец Джуниър” - гр.Монтана
Фолклорна формация „Торлашки напеви” – гр.Монтана
Детска фолклорна група „Изворски бисерчета” – с.Извор

ІІ-ро място: Детска фолклорна група „Стримона” – гр.Кюстендил
Певческа група за автентичен фолклор „Яна” – с.Яна , София

ІІІ-то място: Певческа група – с.Бухово
Детска група „Алдомировци” – с.Алдомировци
Фолклорна група „Изворче” – с.Волуяк


НАРОДНИ ПЕСНИ – фолклорни формации над 17 г.

І-во място: Фолклорна формация „Струмски полъх” – гр.Кюстендил
Трио „Илиянци” – гр.София
Фолклорна формация „Чучулиги” – гр.София
Фолклорна формация „Зорница” – гр.София
Младежки ансамбъл – гр.Сапарева баня
Народен хор ”Пъстренец” – гр.Монтана
Фолклорна група – гр.Етрополе
Фолклорен ансамбъл „Горнополска песен” – с.Овчарци
Женска певческа група – с.Извор
Женска фолклорна група – гр.Банкя

ІІ-ро място: Секстет „Българка” – гр.Кюстендил
Фолклорна група „Летница” – с.Летница
Фолклорна група „Волуешки напеви” – с.Волуяк
Фолклорна група – с.Кътина

ІІІ-то място: Певческа група „Герена” – гр.Кюстендил
Фолклорна формация „Румяна Войвода” - гр.Кюстендил
Фолклорна формация „Стримона” – гр. Кюстендил
Женска група за автентичен фолклор „Илиянци” – гр.София
Фолклорна група „Деница” – с.Алдомировци

НАРОДНИ ТАНЦИ - до 12 год.

І-во място: Детски танцов ансамбъл ”Пробуда” - гр.Кюстендил


НАРОДНИ ТАНЦИ - до 17 год.

І-во място: Детски танцов ансамбъл ”Кюстендилче” - гр.Кюстендил
Фолклорен ансамбъл ”Горна Баня” - гр.София

ІІ-ро място: Танцов състав - с.Извор
Танцов състав „Цвете” - гр.София
Танцов състав „Хорце” - с.Яна
Танцов състав „Вяра” - гр.Радомир
Детски танцов ансамбъл „Струмянче” - гр.Кюстендил


НАРОДНИ ТАНЦИ - над 17 год.

І-во място: Фолклорен ансамбъл”Горнополска песен” - с.Овчарци
ІІ-ро място: Фолклорен ансамбъл „Алдомировци” - с.Алдомировци
24 September 2008, Vladimir Vladimirow comment in English

Г-н Борис Димитров,информацията за наградите, която сте представили Вие,е невярна.За Ваше сведение и за читателите на сайта специалните награди са само 6 /шест/.
Имайте уважение към журито и участниците!
За справка вижте: Първи международен фолклорен фестивал "Пауталия" - 2007/резултати от конкурса 2007/
http://www.bratstvo-kn.hit.bg
2 comments, 1 page | « 1 »


Add to Google    Add to My Yahoo!
Top Mp3
Chetvorno horo
Shareno horo
Great Litany
Djinovsko
Kasap
Bera
Ramagane
Lazarki
Koychovata
There’s a willow, there’s no willow


Folk Costumes

Folk Costumes
Bulgarian Folk Costumes


Advertisement


©1996-2017, All Rights Reserved, Balkanfolk Ltd.   Newsletter Links Terms of Use
Design and Development by Orange Ideas